DetkaStyle
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Робота потрібна

Участников: 3

Перейти вниз

Робота потрібна Empty Робота потрібна

Сообщение автор vivin Вт Июл 25, 2023 8:05 pm

Знаєш, я вже давно думаю про зміну роботи. Але не можу вирішити, де краще шукати нову вакансію. Чи слід обмежуватися тільки одним джерелом пошуку, наприклад, інтернетом, або варто використовувати більше можливостей? Що ти думаєш про це?

vivin
Новенький
Новенький

Кількість повідомлень : 4
Дата реєстрації : 2023-07-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Робота потрібна Empty Re: Робота потрібна

Сообщение автор Edvard Сб Июл 29, 2023 8:05 pm

Ой, тяжко зараз знайти гарні вакансії, дуже тяжко

Edvard
Новенький
Новенький

Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 2023-07-15

Вернуться к началу Перейти вниз

Робота потрібна Empty Re: Робота потрібна

Сообщение автор лина Сб Июл 29, 2023 8:06 pm

Розумію твої сумніви щодо вибору місця для пошуків роботи. Але я маю деякі поради, які можуть допомогти тобі знайти відповідний варіант. По-перше, рекомендую звернути увагу на сайт компанії galaktica . Це платформа з великою кількістю вакансій у ІТ-галузі. Тут можна знайти роботу в різних компаніях з різними технологіями. Цей сайт має декілька переваг. По-перше, тут ви зможете знайти вакансії компанії Галактика на її сайті. Ви бачитимете реальні пропозиції від роботодавців, які спеціально розмістили свої оголошення на цьому ресурсі. По-друге, сайт має зручний каталог, де можна шукати роботу за ключовими словами, місцезнаходженням, мовою програмування тощо. Але не обмежуйся тільки одним джерелом пошуку.
лина
лина
Новенький
Новенький

Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 2021-09-16

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения