DetkaStyle
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Чоловіча вишита сорочка

Участников: 3

Перейти вниз

Чоловіча вишита сорочка Empty Чоловіча вишита сорочка

Сообщение автор Xristina Вс Фев 25, 2024 12:18 pm

Привіт всім! Хочу своєму чоловіку в якості подарунка придбати красиву вишиту сорочку, але поки не визначилась з вибором. Порадьте дійсно красиву сорочку та магазин в інтернеті, де її можна вигідно купити.

Xristina
Новенький
Новенький

Кількість повідомлень : 10
Дата реєстрації : 2022-02-26

Вернуться к началу Перейти вниз

Чоловіча вишита сорочка Empty Re: Чоловіча вишита сорочка

Сообщение автор Dtek Вс Фев 25, 2024 12:26 pm

Чоловіча сорочка з вишивкою, це крута ідея для подарунка. Знаю я один чудовий магазин, в якому чудовий вибір вишитих сорочок та футболок, з натуральних тканин, та ціни там досить хороші.
Dtek
Dtek
Постоянный житель
Постоянный житель

Кількість повідомлень : 123
Дата реєстрації : 2020-12-20

Вернуться к началу Перейти вниз

Чоловіча вишита сорочка Empty Re: Чоловіча вишита сорочка

Сообщение автор Xristina Вс Фев 25, 2024 12:29 pm

Я спочатку планувала купити таку сорочку у звичайному магазині, але вибір там маленький. Можливо ти мені порадиш красиву чоловічу сорочку з вишивкою? А щоб мені було зручно, поділись посиланням на магазин.

Xristina
Новенький
Новенький

Кількість повідомлень : 10
Дата реєстрації : 2022-02-26

Вернуться к началу Перейти вниз

Чоловіча вишита сорочка Empty Re: Чоловіча вишита сорочка

Сообщение автор antoninas Вс Фев 25, 2024 1:39 pm

Досить не поганим варіантом може бути ефектна синя вишиванка з срібним орнаментом яку можна придбати в інтернет-магазину Крамниця вишитого одягу. Вишиванка має вільний крій та створена з високоякісної льонної тканини. Техніка вишивки - гладь, виконана в одному колорі, що чудово контрастує з основною тканиною. Особливістю цієї моделі є дерев'яні гудзики на манжетах та передній частині, що надає одягу особливий шарм. Також на дану сорочку дуже лояльна ціна.
antoninas
antoninas
Новенький
Новенький

Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 2024-02-25

https://kram.kr.ua/choloviki/

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения